Електронски каталог ПДФ Штампа Ел. пошта
понедељак, 12 децембар 2011 10:38

Од 2009. године Библиотека је члан заједничког узајамног електронског каталога "COBISS".

Електронски каталог можете да претражите кликом на следећи линк: Електронски каталог

Кликом на линк бићете преусмерени на страницу Народне библиотеке "Бора Станковић" у оквиру веб-сајта "Cobiss".

Напомена: У каталогу је до овог тренутка унешена комплетна збирка позајмног и дечијег одељења и део збирке са стручног одељења Библиотеке "Бора Станковић", Врање.То оставља могућност да књига коју не нађете у оквиру електронског каталога ипак постоји у библиотеци. Тим наше Библиотеке интензивно ради на новим уносима, што ће решити овај проблем у будућности. Све књиге које нађете у оквиру електронског каталога представљају део збирке Библиотеке "Бора Станковић" у Врању.

Последње ажурирано среда, 23 септембар 2015 09:59